Cenderung Mengumpulkan Kawan eesti itaalia jalgpall Umumnya Aditif Rahasia

Uudised
Uudised

Eesti - Itaalia jalgpallis 1:1!

Miks valis Itaalia vastaseks Eesti? Et 2022. aasta MM-iga ei korduks 2018.  aasta krahh - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Miks valis Itaalia vastaseks Eesti? Et 2022. aasta MM-iga ei korduks 2018. aasta krahh - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Endise tippratturi tütar valib, kas esindada Eesti või Itaalia  jalgpallikoondist - Delfi Sport
Endise tippratturi tütar valib, kas esindada Eesti või Itaalia jalgpallikoondist - Delfi Sport

Itaalia – Eesti maavõistlus toimub Beneventos | Jalgpalli Eesti koondis |  ERR
Itaalia – Eesti maavõistlus toimub Beneventos | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

TALENDID ITAALIAS: kas Eesti noored jalgpallurid peaks Saapamaa  vutiakadeemiaid kartma nagu tuld?
TALENDID ITAALIAS: kas Eesti noored jalgpallurid peaks Saapamaa vutiakadeemiaid kartma nagu tuld?

Eesti – Itaalia 1:5. Nutta või naerda?

Uudised
Uudised

FOTOD: Eesti jalgpallinaiskond andis Itaaliale lahingu, kuid kaotas - Delfi  Sport
FOTOD: Eesti jalgpallinaiskond andis Itaaliale lahingu, kuid kaotas - Delfi Sport

Uudised

Noormeeste U19 koondise EM-valikturniir: Itaalia - Eesti 0:2 | 🎥  Noormeeste U19 koondis läks Poolas toimuva EM-valikturniiri avamängus  vastamisi Itaaliaga ning tänu viimaste minutite väravatele teenis Eesti  2:0... | By Eesti jalgpall | Facebook
Noormeeste U19 koondise EM-valikturniir: Itaalia - Eesti 0:2 | 🎥 Noormeeste U19 koondis läks Poolas toimuva EM-valikturniiri avamängus vastamisi Itaaliaga ning tänu viimaste minutite väravatele teenis Eesti 2:0... | By Eesti jalgpall | Facebook

Tunjovi hakkab juhendama Itaalia jalgpallikuulsus | Jalgpall | ERR

Eesti naiste jalgpallikoondis mängib reedel Tallinnas tänavuse EM-i  veerandfinalistiga | Jalgpall | ERR
Eesti naiste jalgpallikoondis mängib reedel Tallinnas tänavuse EM-i veerandfinalistiga | Jalgpall | ERR

Jalgpall Eesti-Itaalia 1993 - 2 tariifi (185134691) - Osta.ee

Itaalia koondislane liikus Juventusest Torontosse - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Itaalia koondislane liikus Juventusest Torontosse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalias isolatsiooni jäänud Eesti jalgpallikoondis toodi erilennuga  kodumaale
Itaalias isolatsiooni jäänud Eesti jalgpallikoondis toodi erilennuga kodumaale

U19 EM-valikturniir: Itaalia - Eesti 3:0 (10.10.2018) | Eesti U19 koondis  alustas kodust EM-valikturniiri 0:3 kaotusega Itaaliale. Vaata videost  mängu tipphetki! #eestijalgpall #südamejapalliga | By Eesti jalgpall |  Facebook
U19 EM-valikturniir: Itaalia - Eesti 3:0 (10.10.2018) | Eesti U19 koondis alustas kodust EM-valikturniiri 0:3 kaotusega Itaaliale. Vaata videost mängu tipphetki! #eestijalgpall #südamejapalliga | By Eesti jalgpall | Facebook

Eesti ja Itaalia kohtuvad jalgpallis viiendat korda - Delfi Sport

KUULA | „Futboliit“: kas Eesti koondise põrumine Küprosel tulenes  senirääkimata asjaolust? Itaalia koondise halenaljakad halamised - Delfi  Sport
KUULA | „Futboliit“: kas Eesti koondise põrumine Küprosel tulenes senirääkimata asjaolust? Itaalia koondise halenaljakad halamised - Delfi Sport

Itaalia võib siiski jalgpalli MMil mängida, sest üht riiki ähvardab  naispubliku keelamise tõttu diskvalifitseerimine
Itaalia võib siiski jalgpalli MMil mängida, sest üht riiki ähvardab naispubliku keelamise tõttu diskvalifitseerimine