Home

sendirian dingin bagasi ester ledecká snowboard kvalifikace Penyakit jiwa Mengebalkan Frustrasi

První medaile z Pekingu. Ester Ledecká obhájila zlato v paralelním obřím  slalomu snowboardistek | Hospodářské noviny (HN.cz)
První medaile z Pekingu. Ester Ledecká obhájila zlato v paralelním obřím slalomu snowboardistek | Hospodářské noviny (HN.cz)

Trenér Samkové o triumfu Ledecké: Žil jsem v domnění, že to nejde propojit.  Hluboce jsem se mýlil | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Trenér Samkové o triumfu Ledecké: Žil jsem v domnění, že to nejde propojit. Hluboce jsem se mýlil | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rána pro MS! Hvězda Ledecká nepojede: Neunesu ani snowboard | iSport.cz

ZOH 2022 | Zlatá Ester! Ledecká obhájila zlatou medaili ve snowboardingu na  olympiádě. Soupeřky neměly šanci | Reflex.cz
ZOH 2022 | Zlatá Ester! Ledecká obhájila zlatou medaili ve snowboardingu na olympiádě. Soupeřky neměly šanci | Reflex.cz

Česká výprava slaví první zlato na hrách v Pekingu! Ester Ledecká ovládla  obří paralelní slalom. Poslechněte si exkluzivní rozhovor • mujRozhlas
Česká výprava slaví první zlato na hrách v Pekingu! Ester Ledecká ovládla obří paralelní slalom. Poslechněte si exkluzivní rozhovor • mujRozhlas

Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém  poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý závod, další medaile. Ledecká obsadila v Pchjongčchangu na Světovém poháru třetí místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecké se návrat ke snowboardu vydařil. V kvalifikaci byla nejrychlejší |  EuroZprávy.cz
Ledecké se návrat ke snowboardu vydařil. V kvalifikaci byla nejrychlejší | EuroZprávy.cz

Vítězný návrat Ledecké na snowboard. V italské Cortině triumfovala v  paralelním obřím slalomu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Vítězný návrat Ledecké na snowboard. V italské Cortině triumfovala v paralelním obřím slalomu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká pojede kvalifikaci snowboardistek až v sobotu, pořadatelé vyhověli  požadavku týmů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká pojede kvalifikaci snowboardistek až v sobotu, pořadatelé vyhověli požadavku týmů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká vyhrává v kombinézách z Pardubicka, látky se vyvíjí ve Švýcarsku |  ČeskéNoviny.cz
Ledecká vyhrává v kombinézách z Pardubicka, látky se vyvíjí ve Švýcarsku | ČeskéNoviny.cz

ZOH Peking 2022: Ester Ledecká ovládla kvalifikaci a postoupila do finále –  eXtra.cz
ZOH Peking 2022: Ester Ledecká ovládla kvalifikaci a postoupila do finále – eXtra.cz

Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté -  iDNES.cz
Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté - iDNES.cz

ZOH 2022: Famózní Ester Ledecká obhájila zlato na snowboardu - CNN Prima  NEWS
ZOH 2022: Famózní Ester Ledecká obhájila zlato na snowboardu - CNN Prima NEWS

Zlatá Ledecká získala na snowboardu první medaili pro Česko z Pekingu -  Novinky
Zlatá Ledecká získala na snowboardu první medaili pro Česko z Pekingu - Novinky

Ledecká sjela kvalifikaci bez problému: Ester, teď druhé zlato! | Blesk.cz

MS ve snowboardingu 2021 a Ester Ledecká: program a výsledky | iSport.cz

Start přeložen! Ester Ledecká pojede kvalifikaci i závod na snowboardu v  sobotu
Start přeložen! Ester Ledecká pojede kvalifikaci i závod na snowboardu v sobotu

Ledecká dnes »» program závodů 2023 a ▶️ live stream | BetArena.cz

Ledeckou čeká závod na oblíbeném svahu. Stále ale ještě testuje, na jakém  snowboardu chce jezdit | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledeckou čeká závod na oblíbeném svahu. Stále ale ještě testuje, na jakém snowboardu chce jezdit | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ester Ledecka to chase more Olympic glory in both ski and snowboarding at  Beijing 2022
Ester Ledecka to chase more Olympic glory in both ski and snowboarding at Beijing 2022

VIDEO - Ester Ledecká má ZLATO! Ovládla paralelní slalom na snowboardu |  iSport.cz
VIDEO - Ester Ledecká má ZLATO! Ovládla paralelní slalom na snowboardu | iSport.cz

Noční zprávy z olympiády: Ledecká získala druhé zlato | Ostatní sporty |  Lidovky.cz
Noční zprávy z olympiády: Ledecká získala druhé zlato | Ostatní sporty | Lidovky.cz

All eyes on snow queen Ester Ledecka in Snowboard World Cup opener

Ledecká se nevzdává, v první jízdě kvalifikace porazila i většinu mužů -  Sport.cz
Ledecká se nevzdává, v první jízdě kvalifikace porazila i většinu mužů - Sport.cz

Snowboardistka Ester Ledecká vyhrála na MS kvalifikaci obřího slalomu |  Radiožurnál
Snowboardistka Ester Ledecká vyhrála na MS kvalifikaci obřího slalomu | Radiožurnál